Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Yabancı Diller Yüksekokulu


Birinci ve İkinci Öğretim Hazırlık İngilizce Seviye Belirleme Sınavı 12 Eylül Pazartesi saat 10:00'da başlayacaktır, öğrenci listeleri ve sınav salonları ektedir.

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O101

Derslik: YD11

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17050061007

ESMA NUR

YALMAN

 

2

17050011022

TALHA

KORKMAZ

 

3

17070031034

YASİN

TAHTA

 

4

17070031351

ABDULKUDUZ

TÜRKOĞLU

 

5

17070031083

ALİ

SERBES

 

6

17070081061

BEREN

TIBIKOĞLU

 

7

17070071039

ASLI

KAZANCI

 

8

17070151010

GÜLPERİ

ÇOLAK

 

9

17070151013

MÜCAHİT

TUĞTEKİN

 

10

17110131018

AYŞE EDA

DOAN

 

11

17110011048

MURAT FURKAN

BAŞAR

 

12

17110011049

EMRE

KAÇAR

 

13

17110011056

ADEM

KARTAL

 

14

17110011046

MEHMET

GÜRLER

 

15

17110081019

ENES

BOZKURT

 

16

17110081051

ZEKERİYYA

ARSLAN

 

17

17110081009

ERTUĞRUL GAZİ

BÖREKCİ

 

18

17110081049

MEHMET ALİ AHMET

OKAY

 

19

17130051019

SONAY

GÖZÜTOK

 

20

17130051002

İLAYDA

DELİSALİHOĞLU

 

21

17140021047

HALİL İBRAHİM

ZİNCİR

 

22

17170031028

AYTEN

TOPALOĞLU

 

23

17070081019

KÜBRA

KAMER

 

24

17130051010

MEHMET ALP

OKTAN

 

25

17070011011

BURCU GÜL

ÜNSAL

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O102

Derslik: YD12

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17050061071

MUHAMMED

YILMAZ

 

2

17050131029

SEMA

SERT

 

3

17050131016

BURCU

EMİR

 

4

17050011019

ESMA

AYMAK

 

5

17050112016

REVŞAN

ÖKÇÜN

 

6

17050072044

HATİCE

USTA

 

7

17070031012

ONUR

İNCE

 

8

17070031040

ZEHRA

KARAOĞLAN

 

9

17070011072

MUSTAFA ERKAN

YAŞAR

 

10

17070011007

MEHMET SABRİ

YILDIZ

 

11

17070011034

SANEM

AKDAY

 

12

17070051088

YAHYA

BARAN

 

13

17070051009

KÜBRA

HAVALAR

 

14

17070051040

NECLA

İÇTEN

 

15

17070051033

YAVUZ SELİM

GÜNDÜZ

 

16

17070081024

BEDRİYE

YOLDAŞ

 

17

17070081035

ELİF

SEZER

 

18

17070081300

ALİ

MUSULLU

 

19

17070071012

FATMA

ŞİMŞEK

 

20

17070071030

ASENA

ÖZDEMİR

 

21

17070071017

NİSA

BULUT

 

22

17070151040

ÖMER FARUK

GÜNEŞ

 

23

17070151035

CANSU

YUMRUTAŞ

 

24

17070151059

SERDEM

SARI

 

25

17070151015

CANSU

ÖZALP

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O103

Derslik: YD13

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17110131024

ZÜLEYHA

AKMAN

 

2

17110131014

CEMRE SEVAL

VURAL

 

3

17110131046

SÜLEYMAN SERHAT

YAŞA

 

4

17110131035

AYDIN

POLAT

 

5

17110131027

ÇAĞLA

DURTAŞ

 

6

17110131052

MEHTAP

ÖKLÜ

 

7

17110011031

ERDOĞAN

ÇETİN

 

8

17110011037

AYŞEGÜL

EBİÇ

 

9

17110011023

MUSA

UYUMAZ

 

10

17110011026

AHMET

KIRAÇ

 

11

17110011039

HÜSEYİN

YILGIN

 

12

17110061041

TARIK

YAŞAR

 

13

17110061032

MURAT KADİR

BÖREKCİ

 

14

17110061014

FATİH

GÜNEL

 

15

17110081026

MEHMET

ÇÖKÜKOĞLU

 

16

17110081048

EMRE

TÜRKER

 

17

17110081005

OĞUZ EMRE

DEMİR

 

18

17110081029

MEHMET FATİH

PEKİN

 

19

17110081032

BURHANETTİN

GÖNENDİ

 

20

17110081010

FATİH MEHMET

ÇETE

 

21

17110081023

MUSTAFA

CİNKARA

 

22

17140021030

HİLAL

TÜRKOĞLU

 

23

17070151048

HASAN

ÇİNAR

 

24

17070071310

YIBUTIHAER

ABUDUREXITI

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O104

Derslik: YD14

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17050011009

NECLA

YALÇIN

İPTAL

2

17050021011

ELİFE

GÖLLÜ

 

3

17070031026

 

YAŞAR

 

4

17070031088

ELİF

ŞENER

 

5

17070031008

ŞÜKÜFE

ÇABUK

 

6

17070051308

ŞAHİN

KASIMLI

 

7

17070081006

KERİME

UĞURLU

 

8

17070081034

NİZAMETTİN

BAŞARAN

 

9

17070071010

CAFER TAYYAR

GÖK

 

10

17070071045

GÜLŞAH

YARDIMCI

 

11

17070071016

HALİL

CEVİZ

 

12

17070071019

SÜMEYYA

KIYANÇİÇEK

 

13

17070071034

SÜLEYMAN

SAPMAZ

 

14

17070071050

İPEK

PAMUK

 

15

17070071049

ALPEREN

YILMAZ

 

16

17070151033

SÜLEYMAN

TÜLÜCE

 

17

17070151019

MEHMET FATİH

ATEŞ

 

18

17070151058

SEDA

SEVER

 

19

17070151021

HAYDAR EMRE

KURTULUŞ

 

20

17070151062

ALİ

SAYILIR

 

21

17110131044

NURGÜL

AKSOY

 

22

17110131022

NAGİHAN

ARABACI

 

23

17110011012

NURTEN

AYBERK

 

24

 

 

 

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O105

Derslik: YD15

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17110131050

MEDİNE

ÜRÜN

 

2

17110131049

EMİRHAN

KOÇAK

 

3

17110011032

HASAN

ÇOLAK

 

4

17110011036

ABDULSAMET CAN

KÖSE

 

5

17110011035

UMUT FURKAN

DEMİR

 

6

17110011061

MİKAİL

ÜNAL

 

7

17110131050

MEDİNE

ÜRÜN

 

8

17110131049

EMİRHAN

KOÇAK

 

9

17110061317

HASAN DENİZ

ÖZDEMİR

 

10

17110081039

GÖKHAN

ÖZSERT

 

11

17110081011

ALİ

GÖRENLİ

 

12

17110081052

BATUHAN

YILMAZ

 

13

17110081058

ÖMER

BİLGİ

 

14

17110081059

EMİR FURKAN

UZAN

 

15

17110081036

METİN BERK

ESER

 

16

17110081016

MUHAMMED RÜÇHAN

BEHCET

 

17

17140021306

SÜHA

KARABACAK

 

18

17170031016

NURŞAH

YAŞAR

 

19

17170041007

CEMAL

YILDIRIM

 

20

17170161008

EBRU DURSUN

SERVET

 

21

17220091036

YAKUP

TEMİZKAN

 

22

17070081017

AYŞE

TAŞ

 

23

17110011300

AHMED

MUSTAFA

 

24

 

 

 

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O106

Derslik: YD16

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17110021300

ABDURRAHMAN

ETTEKIŞ

 

2

17130051010

DOĞAN

KUYUCUOĞLU

 

3

17792613300

MERVE

İPEK ARDIÇ

 

4

17170181026

ABDULLAH

GÜNERİ

 

5

17050021051

PERİHAN

KARASABAN

 

6

17070011031

EREN

ŞAŞMAZ

 

7

17070011090

MEHMET ALP

KUNCAN

 

8

17070071057

HARUN

TARHAN

 

9

17070071040

CENGİZ

EKİNCİ

 

10

17110061059

MEHMET

KARA

 

11

17110011028

AHMET

ESEN

 

12

17180012303

TARIK

BAKDAŞ

 

13

17050051001

GAMZE

ŞAHBAZ

 

14

17070071008

ABDULLAH

AKYOL

 

15

17070071035

SEDA

BİLAL

 

16

17110131007

BARAN

AY

 

17

17070031090

DERYA

ELMAS

 

18

17070031057

GÖKHAN BERKAY

ESKİTÜTÜNCÜ

 

19

17070081044

DİLEK

KOÇ

 

20

17070051043

ÖMER

DURMAZ

 

21

17070081064

ESİN SELİN

AYDIN

 

22

17070071042

TUNAHAN

UZUN

 

23

17070151003

KÜBRA

KÖSECE

 

24

17070071011

ŞERİFE

ŞAHAN

 

25

17070071002

HAKAN

ŞAHAN

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

Birinci Öğretim

Grup: O107

Derslik: YD17

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17070081021

GÜLHAN

YAPRAK

 

2

17070031036

SİDAL

DURGUN

 

3

17070151012

HATİCE

AKSOY

 

4

17070151027

TUNCAY

CEYRAN

 

5

17070081003

AYSEL

ARSLAN

 

6

17220071300

NİDA GİZEM

ALICI

 

7

17220091010

HATİCE NUR

AKKEÇECİ

 

8

17070151045

DOĞUKAN

AĞIRBAŞ

 

9

17070151017

HAKAN

YILMAZ

 

10

17050061008

YUSUF

YILDIRIM

 

11

17050011070

ŞERİFE

 

TOPAL

 

12

17110131048

ELVEDA

DİLEK

 

13

17110131029

HÜSEYİN

KIRİBİŞ

 

14

17170161005

FATMA

AKPINAR

 

15

17170181029

EZGİ

TEKİN

 

16

17220131010

ZÜLAL

KARAMAN

 

17

17170181002

TUNAHAN

YILMAZ

 

18

17050181014

ŞEYDA NUR

OKUMUŞ

 

19

17050181019

MUSAB

AĞCAKOCA

 

20

17110131023

AYŞEGÜL

UZUN

 

21

17110131041

MECİT

YILMAZ

 

22

17110131040

BURCU

SOLGUN

 

23

17110011014

ŞÜKRÜCAN

ÖZCAN

 

24

 

 

 

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

İkinci Öğretim

Grup: O201

Derslik: YD20

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17050072026

ELİF

EJDERHA

 

2

17070062055

EMİRHAN

BAŞER

 

3

17070122054

PINAR

GÜNEN

 

4

17070122061

RECEP

YAĞ

 

5

17110032060

MEHMET ARİF

KILIÇ

 

6

17070062077

GAYE

YAVUZ

 

7

17110032003

ELİF

KÜÇÜKATEŞ

 

8

17110032038

YASİN

TARAKÇI

 

9

17110032300

MEHMET

ORUÇ

 

10

17110032039

YAVUZ

SÜTÇÜ

 

11

17110092041

ÖKKEŞ

KARA

İPTAL

12

17110092044

BUSENUR GİZEM

ÇANKAYA

 

13

17110092052

HASAN

ÖZDEMİR

 

14

17110112013

ALİ ANDAÇ

KOÇ

 

15

17150152300

SEFA

ÇİNÇİK

 

16

17050142063

MUHAMMED

AKİ

 

17

17050142054

MÜZEYYEN

ZENGİN

 

18

17050072006

TÜRKAN

ÇELİK

 

19

17050072027

EMİNE

SUBAŞI

İPTAL

20

17070042010

AKIN

GÖKTAŞ

 

21

17070062009

AYŞE

KURUCU

 

22

17070062068

MUHAMMED SELÇUK

ŞAHİN

 

23

17070062071

NEVRA

YAZGAN

 

24

17070122065

CANSU

SARITAŞ

 

25

17110092048

ALP EREN

CANVERDİ

 

26

17070122060

HARUN

ŞAHİN

 

27

17070122071

EBRU

UZAİR

 

 

 

İngilizce Hazırlık Programı

İkinci Öğretim

Grup: O202

Derslik: YD21

Sıra

Öğrenci No

Adı

Soyadı

İmza

1

17110032018

HALİT

YÜCE

 

2

17110032048

HASAN

AKGÜL

 

3

17110032011

MEHMET AKİF

ALAPARMAK

 

4

17110032016

ABDULLAH

DEMİR

 

5

17110032042