KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller Yüksekokulu

Uzaktan Eğitim Sınavlar, Ölçme ve Değerlendirme -27.03.2020

EKTE Sınavlarımız ve Ölçme Değerlendirme kriterleri ile ilgili dosyamızı inceledikten sonra aşağıdaki açıklamaları dikkatle okuyunuz.


Uzaktan Eğitim Uygulamasına geçilmesi nedeniyle Sınavlar ve Ölçme Değerlendirme işlemleri TESTING Birimi tarafından iki aşamalı yapılacaktır.


WRITING sınav uygulama değerlendirme süreci Öğr. Gör. ERHAN ARAN, SPEAKING sınav uygulama ve değerlendirme süreci Öğr. Gör. İSA KAR tarafından yürütülecektir.


Uzaktan Eğitim Ders Programında İlgili hocaların ders saatlerini takip ederek ve mesaj, mail ve duyurular ile sınıf gruplarındaki bilgilendirmele doğrultusunda hocalarınızla iletişim halinde olunuz.Main Course dersleri ise danışman hocalarınızın gözetiminde asenkron olarak EYS (UZEM) sistemi üzerinden işlenecektir.


Danışman hocalarınızın günlük olarak haftalık programlarındaki ders saatlerine göre paylaştığı ders videoları, materyal ve dokümanları takip ederek bireysel çalışmalarınızı yapabilirsiniz.


Ayrıca Sınıf Gruplarında hocalarınız ek döküman ve bilgi paylaşımında bulunarak sorularınıza makul zaman dilimi içerisinde cevap vereceklerdir.


Yukarıdaki bilgilere ek olarak PIONEER kitabımızın ONLINE PLATFORM'u olan ve daha önceden parola ve şifrelerine sahip olduğunuz www.eltplatform.com sitesinde aktivite ve uygulamalar haftalık olarak açılacaktır.


www.eltplatform.com uygulamasından MODULE 1-2-3 süresinde edindiğiniz puanlar Online Quiz karşılığı OBS Yıl İçi Sınav Notunuz olarak yansıyacaktır.


www.eltplatform.com uygulamasından alınan puanlar ise Uzaktan Eğitim Uygulamasına geçtiğimiz Module 4 içerisinde Portfolio 4 puanı olarak değerlendirilecektir.


ONLINE PLATFORM takibi ve değerlendirmesi Öğr. Gör. Mustafa ÇAKIR tarafından yapılacaktır.


YDY olarak tüm öğrencilerimize başarılı bir dönem dileriz.


Sağlığınıza Dikkat Ediniz. 


Writing Exam

Speaking Exam